Криворізький природничо-науковий ліцей




Національна горяча лінія


Національна дитяча гаряча лінія


Наші досягнення

Вітаємо ліцеїстів із навчальними, науковими, спортивними досягненнями, що протягом 2019/2020 навчального року дозволили піднятись на один щабель вище, стати краще, навчитися новому та  покращити знання, вміння й власні навички!

 

предметні олімпіади (обласний рівень): 2 призери - фізика (ІІ місце), англійська мова (ІІ місце) 
обласний (ІІ етап) Всеукраїнського конкурсу-захисту  науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України 11 призерів у відділеннях: історії, економіки, технічних наук, фізики та астрономії, комп’ютерних наук, хімії та біології екології та аграрних наук, літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства.
інші конкурси для учнів;
призер (ІV призове місце) у Всеукраїнському науково-технічному конкурсі «ЕКО-Україна 2020». 04-07 лютого 2020 року, м. Київ;
призер (ІІІ місце) у Всеукраїнському науково-технічному конкурсі «ЕКО-ТЕХНО Україна 2020» національного етапу міжнародного конкурсу науково-технічної творчості учнів  ISEF 2020, 04-07 лютого 2020 року, м. Київ;
І місце в обласному етапі та фіналіст Всеукраїнської науково-технічної виставки-конкурсу молодіжних інноваційних проектів «Майбутнє України» (Католіченко Анастасія, 11 клас);
1 призер Першого Всеукраїнського відкритого науково-практичного форуму «Інноваційні трансформації в сучасній освіті: виклики, реалії, стратегії» 10–13 жовтня 2019 року, м. Одеса;
команда ліцею - фіналіст ІІ Всеукраїнської онлайн олімпіади з креативності в рамках освітньої програми Destination Emagination, 26-27 червня 2020 року, ліцей одержав відзнаку «Місце інновацій та креативності» Національного центру «Мала академія наук України;
ІІ командне місце на обласному конкурсі з інформаційних технологій «Мікроша», 11 березня 2020 року ;
2 призери у обласній інтернет-олімпіаді з офісного програмування, січень-лютий 2020;

- конкурс «Вчитель року» та інші конкурси для педагогів:

  • ІІІ місце в номінації «Інтегративний підхід у формуванні ключових компетентностей учнів» на  фестивалі педагогічних інновацій освітян Дніпропетровщини «EDU_FEST Dnipro –2020»
- міжнародні виставки, Всеукраїнські виставки:
  • подали заявку на участь у виставці «Сучасні заклади освіти-2020», виставку перенесено;
- інше:
  • на Інтернет-порталі рейтингу освітніх закладів України вибороли І місце в лайт-фотоконкурсі в номінації «Кращий кабінет завуча ЗЗСО -2019», та ІІ місце в номінації «Кращий кабінет інформатики ЗЗСО - 2019»;
  • на виконання програми дослідно-експериментальної роботи в ліцеї проведено Всеукраїнський науково-практичний семінар «Формування інформаційної культури суб’єктів освітнього процесу  в умовах мережецентричного середовища «Музейна планета»  у закладах загальної середньої освіти»,  18 жовтня 2019 року.

 

НАШІ ПЕРЕМОГИ у 2015 - 2016 н.р.!!!

 

Труханенко Марію (10-Б клас) та Горбатенко Дар`ю (7-В клас) за зайняте ІІ місце в міському етапі обласного фотоконкурсу "Моя Україна - 2016"!
Трегуб Анну (10-А клас), Малишкіну Єлізавету (9-А клас), Шамрай Аліну (7-В клас) - переможців районного етапу обласного фотоконкурсу "Моя Україна - 2016!"
Команду веселих та кмітливих екологів за зайняте ІІ місце в районному етапі обласного фестивалю екологічної просвіти "Земля - наш спільний дім!" у складі ліцеїстів 7-А класу: Орєхова Михайла, Донченко Дар`ї, Чередніченка Михайла, Головко Богдани, Губської Лілії, Ребко Анастасії; 9-А класу Гололобової Катерини; 11-А класу Лебідя Дениса. Керівники команди: зступник директора з виховної роботи Пасацька Світлана Віталіївна, вчитель біології, класний керівник 7-А класу Букун Ольга Олександрівна

 

 

наших переможців !!!

 

30 жовтня відбулася районна олімпіада з математики.

Вітаємо призера ІІ туру Всеукраїнських олімпіад:

Лавріненко Юлію (7-Б ) – ІІ місце,

Мицик Стефанію (8-Б) – І місце,

Бондаренка Даніїла (8-Б) – ІІ місце,

Мухача Гліба (8-Б) – ІІІ місце,

Клису Єлизавету (9-Б) – ІІІ місце,

Кіріченка Станіслава (11-Б) – ІІІ місце,

а також вчителів-наставників:

Башук Л.В., Коваль Н.М., Плетньову Л.М.

Бажаємо нових перемог!

 

31 жовтня відбулася районна олімпіада з правознавства.
Вітаємо призера ІІ туру Всеукраїнських олімпіад:
Ричаловського Веніаміна (9 - Б ) – ІІІ місце,
а також вчителя-наставника: Батрака О.П.

 

31 жовтня відбулася районна олімпіада з англійської мови.
Вітаємо призера ІІ туру Всеукраїнських олімпіад:
Димнич Ірину (11 - Б ) – ІІ місце,
а також вчителя-наставника: Колесник В.О.

 

БАЖАЄМО НОВИХ ПЕРЕМОГ!

 

01 листопада відбулася районна олімпіада з хімії.

Вітаємо призера ІІ туру Всеукраїнських олімпіад:

Швеця Владислава (8-Б ) – ІІІ місце,

Ярового Марка (9-Б) – ІІІ місце,

Громіна Івана (10-Б) – ІІІ місце,

Соловйову Вікторію (11-А) – ІІІ місце,

Савченка Олександра (11-А) – ІІІ місце,

а також вчителів-наставників:

Литвинову О.М., Савіну О.І.

 

10 жовтня 2015 р. відбулася районна олімпіада з біології.

Вітаємо призерів ІІ туру Всеукраїнських олімпіад:

Лавренюк Анну (8-А) – ІІ місце,

Альчинську Анастасію (8-А) – ІІІ місце,

Зіненко Марію (9-А) – ІІ місце,

Пшеничну Дарину (9-А) – ІІІ місце,

Кравченко Вікторію (10-А) – ІІ місце,

Козуб Вікторію (10-А) – ІІІ місце,

Алексюк Дарю (11-А) – ІІ місце

а також вчителів-наставників:

 Католіченко О.М., Букун О.О., Савіну О.І.

 

10 жовтня 2015 р. відбулася районна олімпіада з інформаційних технологій.

Вітаємо призерів ІІ туру Всеукраїнських олімпіад:

Кірєєва Богдана (11-Б) – ІІ місце,

Кузнецова Максима (11-Б) – ІІ місце,

а також вчителя-наставника:

Мурзу Л.В.

 

11 жовтня 2015 р. відбулася районна олімпіада з фізики.

Вітаємо призерів ІІ туру Всеукраїнських олімпіад:

Бондаренка Даніїла (8-Б) – І місце,

Башевця Дениса (8-Б) – ІІ місце,

Люльку Дмитра (9-Б) – І місце,

Ярового Марка (9-Б) – ІІІ місце,

Лахова Павла (10-Б) – ІІІ місце,

Смілого Валерія (10-Б) – ІІІ місце,

Кіріченка Станіслава (11-Б) – ІІІ місце,

Журавка Костянтина (11-Б) – ІІІ місце,

а також вчителів-наставників:

Чаговця Б.М., Смолянчук І.В., Лясова І.Г., Харитонову Т.І., Задорожнього В.М.

 

16 жовтня 2015 р. відбулася районна олімпіада з астрономії.

Вітаємо призера ІІ туру Всеукраїнських олімпіад:

Дрозда Павла (8 - В ) – ІІ місце,

а також вчителя-наставника:

Харитонову Т.І.

 

17 жовтня 2015р. відбулася районна олімпіада з інформатики.

Вітаємо призера ІІ туру Всеукраїнських олімпіад:

Андрєєва Іллю (9-Б ) – ІІІ місце,

Клису Єлизавету (9-Б) – ІІІ місце,

Потурая Микиту (10-А) – І місце,

Степанишина Станіслава (10-А) – ІІІ місце,

а також вчителів-наставників:

Мурзу Л.В., Задорожнього В.М.

 

18 жовтня 2015р. відбулася районна олімпіада з географії.

Вітаємо призера ІІ туру Всеукраїнських олімпіад:

Швеця Владислава (8 - Б) – ІІ місце,

а також вчителя-наставника:

Дядюру О.А.

Бажаємо нових перемог!

 

 

 

ВІТАЄМО

ПЕРЕМОЖЦІВ РАЙОННОГО ЕТАПУ ОБЛАСНОГО ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКОГО КОНКУРСУ

 

«САКСАГАНСЬКИЙ РАЙОН ОЧИМА ДІТЕЙ»

 

Овчатова Валерія, 8-А клас – І місце в номінації «Комп’ютерна графіка»

Волошко Валерія, 8-А клас – ІІІ місце в номінації  «Комп’ютерна графіка»

Ткач Ольга, 11-Б клас –ІІ місце в номінації «Комп’ютерна графіка»

Кірюхов Микола, 11-А клас - ІІІ місце в номінації «Фотоколаж»

Овчатова Валерія, 8-А клас – І місце в номінації «Відеозамальовка»

Скоробогатько Вероніка, 8-А клас – І місце в номінації «Телепередача»

 

Висловлюється подяка вчителям інформатики Мурзі Л. В. та Задорожньому В. М 

 

 

ВІТАЄМО!!!
ПЕРЕМОЖЦІВ МІСЬКОГО КОНКУРСУ ЗАХИСТУ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЦЬКИХ РОБІТ
 
 
Головань Антон 11-Б – І місце (фізика)
 
Гранюк Олексій 11-І – ІІ місце (фізика)
 
              Снагощенко Данило 10-Б – ІІІ місце(математика)
 
 

Бажаємо  подальших успіхів і перемог!!
 
 
 
 
 
 
 

1
2
3
4
5
6
7